Animal flex na kĺby

Animal Flex je doplnok výživy špeciálne vyvinutý pre extrémnych športovcov. Je obzvlášť vhodný pri posilovaní, vzpieraní, pre bežcov a iných športovcov, ktorí nadmerne zaťažujú kĺby a šľachy. Pri nadmernej záťaži stačí zjesť jeden balíček s tabletami Animal Flex denne po jedle a o kĺby máte postarané. Popri Animal Flexe netreba brať žiadnu inú kĺbovú výživu. Treba mať na pamäti, že Aninal Flex nie je liek proti zápalom či bolesti kĺbov, ale slúži na výživu spojivového tkaniva a ochranu kĺbov pri nadmernej záťaži. Preto ak máte bolestivé kĺby, je dobré navštíviť lekára. Táto recenzia na Animal Flex je len informatívna, aby ste sa viac oboznámili so zložením a videli ako vyzerá balenie a tablety.

Momentálne by ste na trhu zbytočne hľadali lepšiu kĺbovú výživu ako je Animal Flex. Výrobca Universal Nutrition je známa pre rôzne doplnky výživy v tzv. 'paketoch', teda v balíčkoch, pričom u Animal Flexu stačí zjesť jeden balíček denne a máte kĺby ochránené aj pri tvrdom tréningu. Na portále bodybuilding.com sa Animal Flex každoročne umiestňuje na prvom mieste medzi doplnkami výživy určenými na podporu kĺbov.

https://www.protein.sk/animal-flex-najlepsia-klbova-vyziva-universal-produkt?a_aid=57ebd313c6230&a_bid=5299fe97

Kĺbová výživa Animal Flex je zabalená v štýlovej uzatvorenej plechovke, ktorá sa dá neskôr použiť na rôzne účely. V každom balení produktu Animal Flex je 44 balíčkov. Každý balíček obsahuje 8 tabliet, čo je denná dávka pre vaše kĺby. Pre niekoho to môže príliš, ale čo by ste neurobili pre vaše kĺby, však? Tablety sú dosť veľké a zo začiatku s tým môže mať niekto problém. Po čase si však isto zvyknete. Ak aj nie, tablety sa dajú zapíjať aj po jednom, prípadne rozlomiť (okrem gelovej tablety na zvlhčenie kĺbov). Niektoré tablety môžu mať hnedé škvrny, na čo upozorňuje aj výrobca a takéto sfarbenie nie je na závadu výrobku.

Tablety sú určené na výživu, podporu a premazanie kĺbov. Animal Flex obsahuje glukosamín,  ktorý je prirodzenou súčasťou kostnej chrupavky a polysacharid chondroitín, ktorý je najviac zastúpený v štruktúrach medzibunkovej hmoty chrupavky. Na premazanie kĺbov je v Animal Flexe olej z ľanových semienok, kyselina hyalurónová, hydrolizovaný kolagén, vitamín C, vitamín E, zinok, selén, horčík a iné výživné látky nielen pre kĺby.

animal flex na kĺby
Balenie Animal Flex obsahuje 44 takýchto balíčkov s ôsmimi tabletami
Balenie Animal Flex
Animal Flex je balený naozaj štýlovo

Niečo málo zo zloženia Animal Flexu
https://www.protein.sk/animal-flex-najlepsia-klbova-vyziva-universal-produkt?a_aid=57ebd313c6230&a_bid=5299fe97

1 komentárov:

 
TOPlist TOPlist